BlueHAFT to firma mająca swoją siedzibę na Śląsku w Tychach. Istniejemy na polskim rynku od 2013 roku. Specjalizujemy się w szeroko pojętym hafcie komputerowym oraz szyciu fartuchów i zapasek. Prowadzimy również sprzedaż odzieży reklamowej dla firm a także klientów indywidualnych. Współpracujemy z kontrahentami z Polski oraz z zagranicy. Stawiamy na ciągły rozwój, dzięki zaangażowanemu i kreatywnemu zespołowi możemy na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów oraz rynku.

Haft komputerowy

BlueHAFT to nowoczesny park maszynowy, który cały czas powiększamy. Inwestujemy w coraz to nowsze programy komputerowe, maszyny hafciarskie i różnego rodzaju maszyny szwalnicze. Cała produkcja odbywa się w Polsce, dlatego jesteśmy elastyczni. Poświęcamy czas klientom aby wytłumaczyć im na czym polega haftowanie komputerowe. Wyjaśniamy niuanse technologiczne, dzięki temu klient jest w stanie zrozumieć wyższość haftu nad innymi metodami zdobienia odzieży.

Fartuchy i Zapaski

Jesteśmy również producentem wysokiej jakości fartuchów i zapasek. Konkretne modele zaprojektowaliśmy z myślą o restauracjach, klimatycznych kawiarniach, lodziarniach, sklepach, piekarniach. Oferowane wzory są naszego autorstwa, każdy model został przetestowany w „boju”. Wszystkie zapaski i fartuchy szyjemy z certyfikowanych tkanin, 100% bawełny bądź mieszanki bawełny z poliestrem. Bogata kolorystyka i mnogość oferowanych modeli pozwolą dobrać odzież idealnie wpisującą się w charakter każdego biznesu.

Będąc polskim producentem szyjącym fartuchy i zapaski realizujemy również projekty indywidualne, doradzamy i inspirujemy. Na życzenie klienta nanosimy logotypy metodą hafu.

Odzież

Mamy Państwu do zaoferowania produkty sprawdzonych producentów. Polecając konkretne, niepowtarzalne modele jesteśmy przekonani o słuszności wyboru, potrafimy doradzić oraz przedstawić aktualne trendy rynkowe. Dzięki własnemu parkowi maszyn jesteśmy również w stanie wyprodukować rzeczy niestandardowe.
   
Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!

Zespół BlueHAFT